Planując zakup smartfona warto wziąć pod uwagę nawet najmniejsze detale, ponieważ to one decydują o komforcie i swobodzie użytkowania. Warto wziąć pod uwagę, że jest to urządzenie intensywnie eksploatowane, a więc powinno ono cechować się dobrymi parametrami. Pod lupę warto wziąć model Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue, który cieszy się obecnie ogromną popularnością.

Wysoka niezawodność

Opisywany model uchodzi za niezawodny oraz bezproblemowy w codziennym użytkowaniu. Jest on polecany nawet tym, którzy korzystają z urządzenia kilka godzin dziennie. Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue sprawdzi się podczas surfowania po sieci, oglądania filmików, czy też robienia zdjęć. System jest wydajny, dzięki czemu można uniknąć kłopotliwych przestojów. Można szybko poruszać się między aplikacjami. Nie ma konieczności ich wyłączania po każdym użyciu. Mogą one działać w tle – użytkownik nie odnotuje spowolnionej pracy systemu.

Na uwagę zasługuje również solidna obudowa wykonana z tworzywa. W wielu przypadkach sprawdzi się ona o wiele lepiej niż metal. Ponadto jest to model, który dobrze leży w dłoni. Ryzyko niespodziewanego wysunięcia telefonu z dłoni jest minimalne. Tutaj poznasz szczegóły oferty. Całkiem pojemna bateria sprawia, że nie trzeba ładować urządzenia kilka razy dziennie. Zapewnia to podwyższoną swobodę eksploatacji. Należy również wspomnieć o możliwości wykonania zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Drobne niedoskonałości

Użytkownicy Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue narzekają na jakość dźwięku w trybie głośnomówiącym. Nie jest on tak mocny oraz wyrazisty, jak w modelach konkurencyjnych marek. Ponadto niektórym nie odpowiada tempo działania czytnika linii papilarnych. Działa on dość mozolnie.

Osoby, które pragną robić zdjęcia w nocy również mogą być rozczarowane. Opisywany model wymaga mocnego oświetlenia. W innym przypadku stworzone fotografie będą mocno przeciętne. Podczas robienia selfie użytkownik ma do dyspozycji jedynie dwa tryby kadrowania, co dla niektórych może okazać się niewystarczające.