Dzisiaj w Amazon Appstore mamy możliwość pobrać bez opłat bardzo ciekawą aplikację. Pocket Informant to zaawansowany kalendarz dzięki któremu planowanie dnia, zadań i wszelkich przypomnień będzie jeszcze łatwiejsze. Smaczku dodaje fakt, że normalnie program kosztuje ponad 33zł, a teraz można pobrać ją całkowicie za darmo.

Poznaj Pocket Informant

Kalendarzy, plannerów dnia, list to do na Androida jest cała masa. Od kilku lat testowałem wiele podobnych aplikacji, ale albo były niewystarczająco rozbudowane, albo były bardzo drogie. Dzisiaj skorzystałem z okazji w Amazon Appstore i zainstalowałem Pocket Informant.

Aplikacja ta pozwala na bardzo sprawne i precyzyjne planowanie i zarządzanie zadaniami, spotkaniami i przypomnieniami. Posiadamy wiele typów wyświetlania ustawionych już wpisów np. widok dnia, tygodnia, miesiąca, plan dnia, wszystkie zdarzenia dnia i wszystkie aktywne wpisy.

Zakładając nowe zadanie możemy sprecyzować wiele informacji np.:
data startu
data końca
przypomnienie
progres wykonania zadania w procentach
stopień ważności zadania
możemy powiązać zadanie z innymi wpisami
status zadania (np. aktywne, oczekuje, oddelegowane itp.)
kategoria zadania
prywatność
kolor wpisu
notatka (dodatkowy opis)

Pocket Informant to nie tylko rozbudowany system zadań i notatek. Aplikacja posiada bardzo wiele funkcji personalizacyjnych, dzięki czemu dostosujemy jej wygląd i działanie do naszych potrzeb i preferencji. Dzisiejsza promocja w Amazon Appstore to bez wątpienia jedna z najlepszych Appek dnia ostatnich tygodnii.