Naprawa laptopów Apple

naprawa laptopów appleOd kilku lat nieustannie zyskujące na popularności, designerskie produkty amerykańskiej firmy Apple są cenione nie tylko za modernistyczny wygląd, ale także niezawodność. Według wielu niezależnych rankingów MacBooki znajdują się na wysokiej pozycji wśród godnych zaufania urządzeń elektronicznych. Rzeczywiście sława kultowych laptopów oraz komputerów nie przemija i również w Polsce cieszą się one sporą sympatią użytkowników. Nie sposób jednak jedynie chwalić urządzeń amerykańskiej marki. Z naszego doświadczenia wynika, że wielu warszawskich użytkowników sprzętu z jabłuszkiem doświadczyło awarii, która uniemożliwiła czasowe korzystanie z komputera.

Rozróżniamy w tym przypadku możliwość wystąpienia usterki na dwóch płaszczyznach:

  • awaria systemu
  • awaria urządzenia

Bez względu na to, która z nich dotknęła Ciebie, nasz serwis laptopów Apple szybko i skutecznie pomoże je rozwiązać.

Bieżące przeglądy, konserwacja i naprawa MacBook

Decydując się na zakup własnego MacBooka, marzysz o tym, aby stać się posiadaczem bezawaryjnego, pracującego bez zarzutu, a jednocześnie modnego i pożądanego urządzenia. Choć ceny tego sprzętu wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji, przez co sugerują prestiż, nie zawsze są gwarancją całkowitej bezawaryjności. Rzeczywistość może zaskoczyć, zwłaszcza, jeżeli Twój sprzęt będzie poddawany intensywnej eksploatacji, często transportowany lub użytkowany w miejscach publicznych. Serwis MacBook to miejsce, w którym kompleksowo zajmiemy się Twoim laptopem, nie tylko doraźnie, ale także profilaktycznie. Pamiętaj, że bieżąca konserwacja, czyszczenie czy przeglądy sprzętu są rekomendowane przez producenta i mogą wpływać na wydajność jego pracy.

Serwis laptopów Apple — na co zwrócić uwagę?

Wykonane z plastiku lub aluminium MacBooki wyróżniają się jednak nie tylko ceną. Posiadają wiele ciekawych funkcji, jak choćby gładzik rozpoznający gesty czy zoptymalizowany system o prostym interfejsie. Mimo, że są intuicyjne w obsłudze, uzbrojone w elektronikę mogą łatwiej ulegać uszkodzeniom. A nawet niewielka usterka prowadzi do irytacji użytkownika i może wpływać na mniejszą wydajność pracy.

Naprawa laptopów Apple obejmuje m.in.:

  • naprawę płyty głównej po zalaniu
  • dla naszych klientów oferujemy Mac’a zastępczego na czas naprawy (przeważnie MacBook Air A1369 A1466 i5 i7) – co niejednokrotnie udało się zrealizować klienta projekt/prace.
  • wymianę uszkodzonych elementów mechanicznych (matryce, zawiasy, porty/gniazda ) USB
  • wymianę karty graficznej (czarna matryca, nieładujący się przy starcie system OS X)
  • konserwację układu chłodzenia, przegrzewanie się MacBook’a – przynajmniej raz w roku należy wykonać

Odwiedź serwis MacBook w mieście Warszawa i przekonaj się, że nasi technicy najlepiej zaopiekują się Twoim laptopem.