Ostatnio dodane:
 |  | 

Biznes i Finanse

Kredyt pozabankowy

Żyjemy w dobie kredytu i ciężko temu zaprzeczyć. Powód jest prozaiczny – koszt życia rośnie z dnia na dzień, a zarobki, mamy wrażenie, kurczą się w oczach. Nie zawsze wystarcza na podstawowe potrzeby, nie mówiąc już o dobrach luksusowych czy spełnianiu swoich marzeń.
I o ile dysponujemy dobrą historią kredytową, otrzymanie kredytu z banku nie powinno sprawić nam trudności – wystarczą w miarę konkretne i systematyczne, udokumentowane zarobki i po chwili możemy cieszyć się dodatkowych pieniędzy na koncie.
Dla osób, które nie dysponują dobrą historią kredytową, którym kiedyś powinęła się noga, najlepszym wyjściem jest kredyt pozabankowy. Okazuje się, że pożyczkę otrzymać można nie tylko w banku. Istnieje wiele firm i spółek kredytowych, które często udzielają pożyczek w oparciu o tylko dowód.
Należy jednak pamiętać, że pożyczka z instytucji pozabankowej nierzadko jest o wiele wyżej oprocentowana – cóż, za wygodę się płaci.
Najważniejsze, to zastanowić się, czy kredyt jest nam na tyle potrzebny, że jesteśmy gotowi go spłacać przez kolejne lata.

kredyt-pozabankowy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zatrudnienie cudzoziemca: Wyzwania i korzyści

    Zatrudnienie cudzoziemca: Wyzwania i korzyści

    Wprowadzenie W obecnych czasach globalizacji i rosnącej mobilności ludzi, zatrudnianie cudzoziemców staje się coraz bardziej powszechne. Cudzoziemcy mogą wnosić nowe umiejętności, doświadczenie i perspektywy, które mogą przyczynić się do wzrostu gospodarczego i różnorodności kulturowej. Jednak zatrudnienie cudzoziemców wiąże się również z pewnymi wyzwaniami i konsekwencjami, zarówno dla pracodawców, jak i dla samych cudzoziemców. W niniejszym

  • Komputery poleasingowe Poznań

    Komputery poleasingowe Poznań

    Wprowadzenie Komputery poleasingowe to coraz popularniejsza opcja dla osób i firm, które szukają ekonomicznego rozwiązania, ale nie chcą rezygnować z wysokiej jakości sprzętu. Poznań jest miastem, w którym można znaleźć wiele interesujących ofert dotyczących komputerów poleasingowych. W tym artykule przyjrzymy się temu rynkowi w Poznaniu i omówimy, dlaczego warto rozważyć zakup komputera poleasingowego w tym