Ostatnio dodane:
 |  | 

Biznes i Finanse

Apple, dzisiaj wyniki kwartalne.

Apple, dzisiaj wyniki kwartalne.

Cały rynek, nie tylko brażowy, wyczekuje na dzisiejszą publikację kwartalnych wyników giganta technologicznego, jakim jest Apple. Tak jak firma spod znaku nadgryzionego jabłuszka zaskakiwała w ostatnim czasie, tak i teraz wszyscy liczą na kolejne rekordy.

A jak szacują eksperci, Apple powinno pochwalić się zyskiem na jedną akcję w wysokości 10,35USD, gdzie w zeszłym roku, w analogicznym okresie było to 7,79. Zatem wzrost, tym bardziej w czasie kryzysu, zaskakujący i imponujący. Rekorodwa będzie tez wysokość przychodów ze sprzedaży, które powinny przekroczyć 37 miliarda dolarów i pobić poprzedni rekord (który wynosił 28,57 mld USD ) o prawie 10 miliardów USD. Czy eksperci mieli rację w swoich przewidywaniach dowiem się po zamknięciu dzisiejszej sesji na Wall Street.

Obecnie Apple to największa na świecie firma pod względem giełdowej kapitalizacji, wynosi ona 563 miliarda dolarów. Konkurencyjny Microsoft zajmuje trzecie miejsce z wynikiem przeszło połowę mniejszym – 245 mld USD. Firmy te rozdziela, wyceniany na nieco ponad 400 mld USD, Exxon Mobil.

apple-dzisiaj-wyniki-kwartalne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zatrudnienie cudzoziemca: Wyzwania i korzyści

    Zatrudnienie cudzoziemca: Wyzwania i korzyści

    Wprowadzenie W obecnych czasach globalizacji i rosnącej mobilności ludzi, zatrudnianie cudzoziemców staje się coraz bardziej powszechne. Cudzoziemcy mogą wnosić nowe umiejętności, doświadczenie i perspektywy, które mogą przyczynić się do wzrostu gospodarczego i różnorodności kulturowej. Jednak zatrudnienie cudzoziemców wiąże się również z pewnymi wyzwaniami i konsekwencjami, zarówno dla pracodawców, jak i dla samych cudzoziemców. W niniejszym

  • Komputery poleasingowe Poznań

    Komputery poleasingowe Poznań

    Wprowadzenie Komputery poleasingowe to coraz popularniejsza opcja dla osób i firm, które szukają ekonomicznego rozwiązania, ale nie chcą rezygnować z wysokiej jakości sprzętu. Poznań jest miastem, w którym można znaleźć wiele interesujących ofert dotyczących komputerów poleasingowych. W tym artykule przyjrzymy się temu rynkowi w Poznaniu i omówimy, dlaczego warto rozważyć zakup komputera poleasingowego w tym